...

Metoda … na płynność w mówieniu

Najlepszym sposobem na naukę swobodnego mówienia po angielsku jest… mówienie po angielsku!

Sposób na przełamanie bariery językowej

Bez względu na poziom zaawansowania już od pierwszej lekcji mówimy wyłącznie po angielsku

Uczysz się w tempie 50-200 nowych słów /miesiąc

Dzięki metodzie powtórek interwałowych szybko zapamiętasz nowe słowa i będziesz potrafił przywołać je podczas rozmów.

Opanujesz 5 kluczowych funkcji językowych

Szybkie zadawanie pytań, wyrażanie swojego punktu widzenia, negocjowanie, podtrzymywanie rozmowy, opisywanie cyklu zdarzeń zachowując poprawność gramatyczną

W końcu pozbyłam się blokady, która zatrzymywała mi wszystkie angielskie słowa w gardle. Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna, czasem nawet płakaliśmy ze śmiechu:) . Tematyka zajęć ciekawa. Wszystkim znajomym z czystym sercem polecam tą szkołę!”

Agnieszka G

Na czym polega nasza metoda?

Dzięki naszemu systemowi nauki już od pierwszych zajęć ćwiczysz mówienie po angielsku. A to wszystko dzięki ciekawym treściom, kameralnej atmosferze i podejściu do nauki, które kładzie nacisk na komunikację!

Płynne mówienie
Płynne mówienie

Podczas zajęć pracujemy zgodnie z zasadą 80:20, czyli 80% czasu lekcji to komunikacja, a 20% to praca nad poprawnością leksykalno-gramatyczną.

Bogate słownictwo
Bogate słownictwo

Bogatego słownictwa to podstawa skutecznej komunikacji. Dlatego podczas każdej lekcji poznasz około 10 nowych słów związanych z tematem zajęć.

Metoda powtórek interwałowych
Metoda powtórek interwałowych

Dzięki spersonalizowanej metodzie powtórek interwałowych dostępnej na naszej platformie utrwalasz nowo poznane słowa, poświęcając na to około 5 minut dziennie.

Probably no aspect of learning a foreign language is more important than memory. Yet no aspect of language learning has been less well examined.

Dr. Paul Pimsleur

Ucz się mniej, pamiętaj więcej

Powtórki są kluczowym elementem nauki języka. Dlatego nasza aplikacja mobilna jest nieodłącznym elementem naszych kursów.

Dostęp do naszej aplikacji masz na zawsze! Powtarzaj słówka tak długo aż staną się integralną częścią twojego języka.

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Nasza platforma wykorzystuje potwierdzoną naukowo metodę powtarzania słownictwa – spaced repetition (powtórki interwałowe) .

Dzięki temu nasi kursanci są w stanie powtórzyć dużą ilość słówek w możliwie najkrótszym czasie.

Więcej

Platforma do nauki języka angielskiego

Nasza platforma dostępna jest na wszystkich urządzeniach: Android, iOS, Komputerach, Tabletach.

Platforma EnglishLine na urządzenia Windows Platforma EnglishLine na urządzenia Apple Platforma EnglishLine na urządzenia Android Platforma EnglishLine na Tablety

Osiągaj szybsze postępy

Nasz system nauki:

 • Sprawdza się na każdym poziomie zaawansowania
 • Już od pierwszych zajęć pozwala na przełamywanie bariery językowej
 • Uczy praktycznego posługiwania się językiem angielskim, a nie zakuwania teorii gramatycznych i słówek
 • Pozwala trenować mówienie i słuchanie, czyli kompetencje, które są najbardziej potrzebne do płynnego posługiwania się językiem angielskim
 • Pozwala rozmawiać na interesujące tematy, które przydadzą Ci się na co dzień

Osiągaj postępy szybciej

Nauka z English-Line Live Pro

Nauka tradycyjnymi metodami w klasie *

Nauka za pomocą aplikacji

*Nauka w klasie ze średnią liczbą 10 uczniów na klasę

Przyspieszamy naukę słownictwa dzięki badaniom naukowym

Zastanawiasz się, jak skutecznie zapamiętywać nowe słowa poznane na lekcji? Masz mało czasu na naukę? Chciałbyś, aby proces powtarzania materiału był dopasowany do Twojego indywidualnego tempa uczenia się?

Efektywna nauka angielskich słów i wyrażeń

Powtórki interwałowe to naukowo potwierdzona metoda zapamiętywania nowych słów i wyrażeń.

1. Po zakończonej lekcji lektor wprowadza na platformę kluczowe słowa z zajęć.
2. W wolnej chwili powtarzasz nowe słowa za pomocą naszej aplikacji.
3. Oceniasz swoją znajomość każdego powtarzanego słowa.
4. Aplikacja wyznacza różne przerwy dla różnych wyrażeń, dzięki czemu powtarzasz słowa, które są bliskie zapomnienia, a pomijasz te, które już pamiętasz.

Swoboda mówienia po angielsku na co dzień

Naszą misją jest umożliwienie słuchaczom osiągnięcia płynności i swobody w mówieniu po angielsku w sytuacjach, jakie mogą ich spotkać na co dzień.

 

Poziomy zaawansowania naszych kursów

A1

Kurs języka angielskiego dla początkujących przeznaczony jest dla słuchaczy, którzy jeszcze nigdy nie uczyły się tego języka lub już dawno uczestniczyły w takich zajęciach.

A2/A2+

Kurs A2 pozwala na swobodniejsze porozumiewanie się, rozumienie prostych tekstów oraz budowanie pewności siebie w używaniu języka angielskiego na poziomie podstawowym. To ważny krok w rozwoju, który otwiera drogę do dalszej nauki angielskiego na bardziej zaawansowanych poziomach.

B1 pre / B1 Inter

Kurs angielskiego na poziomie B1 to kurs średniozaawansowany, który koncentruje się na rozwijaniu umiejętności językowych. Na tym etapie słuchacz uczy się porozumiewania w języku angielskim, poszerzając znane słownictwo i zakres rozumienia coraz bardziej skomplikowanych tekstów.

B2 / B2 +

Kurs B2 rozwija umiejętność komfortowej komunikacji w codziennych sytuacjach, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz stanowi przydatne narzędzie w podróżach i kontaktach z osobami anglojęzycznymi.

B2+/C1

Kurs języka angielskiego dla zaawansowanych przeznaczony jest dla słuchaczy, którzy chcą, aby mówienia po angielsku stało się dla nich tak naturalne, jak mówienie po polsku.

 • Jestem na trzecim kursie w tej szkole i mogę śmiało polecić ją każdemu. Zajęcia są bardzo ciekawe, lektorki, z którymi dotychczas miałam zajęcia są bardzo miłe, angażują grupę do dyskusji i mają dobre flow 😁 grupy uczestników są dobierane pod podobny poziom zaawansowania, więc łatwo jest rozmawiać bez barier. Zrobiłam ogromny progres w mówieniu po angielsku, co dla mnie jest dowodem na to, że szkoła robi bardzo dobrą robotę.

  Alicja S.

 • Great school! Aneta and Asia are amazing teachers!

  Kate By

 • Bardzo dobrze przygotowani lektorzy, świetna atmosfera, dobrze opracowany program. Świetna aplikacja, za pomocą której można w łatwy i szybki sposób utrwalać słownictwo. Super szkoła!

  Iwona Kudła-Najuch

 • Świetny kurs i lektorzy!!! niskie ceny, małe grupy! bardzo dobra aplikacja w której umieszczane są notatki z lekcji oraz można ćwiczyć słownictwo z danej lekcji! Lektorzy dobrze przygotowani, pilnują aby każdy mógł się wypowiedzieć.Kurs polecam każdemu!

  Joanna J.

 • Powoli kończy się kurs wakacyjny, w którym brałam udział. Jestem zachwycona lekcjami: atmosfera jest bardzo przyjazna, lektorka – wspaniała, grupa dobrana poziomem znajomości języka oraz wiekiem, materiały na platformie zawsze dostępne, tematy lekcji – życiowe i przystępne, i co bardzo ważne – na zajęciach jest głównie konwersacja. Z wielkim żalem rozstanę się z lektorką Joasią (ukłony i podziękowania!) i z sympatyczną grupą, do której zdążyłam się przywiązać (uściski dla dziewczyn!). Ale na pewno wrócę na kolejny kurs wakacyjny za rok!!!

  Anna S.

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Mam dla Ciebie nasz ebook z poradami jak zwiększyć skuteczność nauki angielskiego.