...

Запис на курси англійської мови - 22 602 26 33

Як ми навчаємо в English-Line

Щоб навчитися говорити, треба говорити.

Говорити неможливо навчитися, виконуючи вправи з книжки або слухаючи лекції. Для спілкування потрібні люди, цікаві теми, а також приємна атмосфера. У такий спосіб ми руйнуємо мовні бар’єри.

ми говоримо англійською

Врешті-решт я позбулася “блоку”, який тримав усі англійські слова в моєму горлі. Атмосфера під час занять була дуже приємна, іноді ми навіть плакали від сміху :). Теми занять є цікавими. З чистим серцем рекомендую цю школу всім друзям!»

Агнєшка Г.

Навчаємо за допомогою комунікативного методу ... детальніше!

Тому на наших курсах
1

ми навчаємо тільки в малих групах

EnglishLine
2

ми розмовляємо тільки англійською

EnglishLine
3

Студенти кажуть, що 80% часу

 • Bardzo dobrze przygotowani lektorzy, świetna atmosfera, dobrze opracowany program. Świetna aplikacja, za pomocą której można w łatwy i szybki sposób utrwalać słownictwo. Super szkoła!

  Iwona Kudła-Najuch

 • Jestem zadowolona z kursu na poziomie B2 w szkole English-Line, na który uczęszczałam przez 2 semestry. Prowadząca była zawsze odpowiednio przygotowana do zajęć, dbała o dobrą atmosferę i angażowała do rozmowy wszystkie osoby z grupy. Z kursu wyniosłam duży zasób nowego słownictwa. Polecam!

  Alicja Chmielewska

 • Zdecydowanie polecam. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na konwersacjach, co dla mnie jest ogromnym plusem. Uczęszczałam na kurs sobotni, ale dzięki atmosferze panującej na zajęciach – aż chciało się wcześnie wstawać 😉 Od lutego zaczynam kolejny kurs. Warto!

  Katarzyna B.

 • Polecam zajęcia w English-Line 🙂 szkoła językowa zapewnia małe grupy, przyjazną atmosferę i native speakerów.

  Joanna P.

 • Podpisuje się pod wszystkimi plusami, które są wyszczególnione poniżej 😉
  Bardzo polecam!

  Patrycja K.