...

Zapisy na kursy angielskiego - 22 602 26 33

Kursy angielskiego w grupach na wszystkich poziomach zaawansowania

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. Przykładamy bardzo dużą wagę do odpowiedniego doboru poziomu kursu. Jest to kluczowe aby Kursanci czuli się swobodnie na zajęciach ale jednocześnie spotykali się z odpowiednim wyzwaniem.

Znajdziemy idealny balans między komfortem a wyzwaniem abyś osiągnął najszybsze rezultaty.

Kursy angielskiego w grupach na wszystkich poziomach zaawansowania

opis

CEFR

A1

Kurs języka angielskiego dla początkujących przeznaczony jest dla słuchaczy, którzy jeszcze nigdy nie uczyły się tego języka lub już dawno uczestniczyły w takich zajęciach.

A1

A2

A2+

Kurs A2 pozwala na swobodniejsze porozumiewanie się, rozumienie prostych tekstów oraz budowanie pewności siebie w używaniu języka angielskiego na poziomie podstawowym. To ważny krok w rozwoju, który otwiera drogę do dalszej nauki angielskiego na bardziej zaawansowanych poziomach.

A2

B1 pre

B1 inter

Kurs angielskiego na poziomie B1 to kurs średniozaawansowany, który koncentruje się na rozwijaniu umiejętności językowych. Na tym etapie słuchacz uczy się porozumiewania w języku angielskim, poszerzając znane słownictwo i zakres rozumienia coraz bardziej skomplikowanych tekstów.

B1

B2

B2+

Kurs B2 rozwija umiejętność komfortowej komunikacji w codziennych sytuacjach, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz stanowi przydatne narzędzie w podróżach i kontaktach z osobami anglojęzycznymi.

B2

B2+/C1

C1

Kurs języka angielskiego dla zaawansowanych przeznaczony jest dla słuchaczy, którzy chcą, aby mówienia po angielsku stało się dla nich tak naturalne, jak mówienie po polsku.

C1

Kursanci doceniają naszą jakość

4.8
4.9
 • Powoli kończy się kurs wakacyjny, w którym brałam udział. Jestem zachwycona lekcjami: atmosfera jest bardzo przyjazna, lektorka – wspaniała, grupa dobrana poziomem znajomości języka oraz wiekiem, materiały na platformie zawsze dostępne, tematy lekcji – życiowe i przystępne, i co bardzo ważne – na zajęciach jest głównie konwersacja. Z wielkim żalem rozstanę się z lektorką Joasią (ukłony i podziękowania!) i z sympatyczną grupą, do której zdążyłam się przywiązać (uściski dla dziewczyn!). Ale na pewno wrócę na kolejny kurs wakacyjny za rok!!!

  Anna S.

 • Bardzo polecam. Zanim trafiłam do English Line brałam udział w różnych kursach językowych. I tym razem trafiłam dobrze :). Świetna prowadząca, sympatyczna atmosfera, materiały do nauki ciekawe i w cenie kursu, wygodne i dobrze wyposażone sale oraz dogodna lokalizacja. Sam kurs na wysokim poziomie. Nie mogłam trafić lepiej :).

  Katarzyna B.

 • Bardzo fajna atmosfera. Kompetentni nauczyciele. Bardzo dobry system powtórkowy online.

  Marek

 • Jestem na trzecim kursie w tej szkole i mogę śmiało polecić ją każdemu. Zajęcia są bardzo ciekawe, lektorki, z którymi dotychczas miałam zajęcia są bardzo miłe, angażują grupę do dyskusji i mają dobre flow 😁 grupy uczestników są dobierane pod podobny poziom zaawansowania, więc łatwo jest rozmawiać bez barier. Zrobiłam ogromny progres w mówieniu po angielsku, co dla mnie jest dowodem na to, że szkoła robi bardzo dobrą robotę.

  Alicja S.

 • Great school! Aneta and Asia are amazing teachers!

  Kate By

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Mam dla Ciebie nasz ebook z poradami jak zwiększyć skuteczność nauki angielskiego.