...

How we teach in English-Line

To learn to speak, you have to speak.

Speaking can not be learned by doing book exercises or listening to lectures. You need people with whom you can talk, interesting content and topics and a friendly atmosphere. In this way, we break down language barriers.

In the end, I got rid of the blockade, which stopped all the English words in my throat. The atmosphere in the classes was very nice, sometimes we even cried with laughter:) . The topic of classes interesting. I recommend this school to all your friends with a clean heart!”

Agnes G

We teach by communicative method ... More!

Therefore, at our courses
1

we teach only in small groups

EnglishLine
2

we speak only English

EnglishLine
3

80 time students say

 • Wspaniali lektorzy. Polecam

  Anna

 • Polecam szkołę. Sympatyczna atmosfera, ciekawe zajęcia rozwijające sztukę konwersacji oraz dzięki platformie dla uczestników kursów, możliwość treningu nowo poznanych słówek w dogodnym dla siebie momencie.

  Marta M.

 • Uczęszczam na zajecia juz 3 miesiące do grupy na poziomie B1. Widzę różnice w tempie mowy i zasobie słowek. Nowoczesna platforma ułatwia utrwalanie słownictwa z zajęć. Polecam szkole i w szczególności zajęcia z Aleksandrą. ‘

  Ewa TONDERYS

 • Jestem zadowolona z kursu na poziomie B2 w szkole English-Line, na który uczęszczałam przez 2 semestry. Prowadząca była zawsze odpowiednio przygotowana do zajęć, dbała o dobrą atmosferę i angażowała do rozmowy wszystkie osoby z grupy. Z kursu wyniosłam duży zasób nowego słownictwa. Polecam!

  Alicja Chmielewska

 • Jestem bardzo zadowolona z intensywnego, wakacyjnego kursu. Chodziłam w sierpniu i postanowiłam przedłużyć na wrzesień. Bardzo mili prowadzący, możliwość korzystania z platformy co jest dużym ułatwieniem i przede wszystkim dużo mówienia. Polecam 🙂

  Paulina