Zapisy na kursy angielskiego - 22 602 26 33

Kurs angielskiego A1

Opanuj podstawy języka angielskiego z kursem angielskiego na poziomie A1

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką angielskiego? Zależy Ci na tym, aby od początku skupić się na wykorzystaniu języka w praktyce, a nie na zakuwaniu słówek i reguł gramatycznych? Musisz nauczyć się mówić po angielsku, aby awansować, ale brakuje Ci samodyscypliny?

Postaw na kurs angielskiego A1, dzięki któremu w kilka miesięcy opanujesz podstawy języka i zaczniesz porozumiewać się po angielsku.

 • Bardzo Fajna szkoła polecam małe grupy nauczycielka zaangażowana Pomocna i dobrze mówiące po angielsku. Zamierzam w przyszłym roku szkolnym kontynuować naukę na wyższym poziomie. Ceny adekwatne do konkurencji

  Paweł

 • Max 7 osób w grupie. Kurs nastawiony na naukę poprzez rozmowy. Interesujące tematy. Nie trzeba wypowiadać się na siłę. Wszystko na duży plus

  Elżbieta Nowak

 • Bardzo polecam szkołę English-line. Skończyłam dwa kursy i widzę ogromna poprawę:) jestem bardzo zadowolona:) Nauczyciele wspaniali i pomocni a atmosfera na zajęciach- jak na kawce u znajomych:)

  Ewa M.

 • Jestem w trakcie drugiego kursu w English-Line. Mój poziom to B1/B2. Wcześniej uczyłam się w szkole stacjonarnej Artos w Olsztynie, którą oceniam bardzo dobrze. W międzyczasie próbowałam nauki w dwóch szkołach z zajęciami online, które były niestety wyłącznie stratą czasu. English-Line jest pierwszą szkołą online, ktora spełnia moje oczekiwania. Lekcje prowadzone są w dobrym tempie, tematy są ciekawe, jest nas mało wiec każdy wciąż mówi. Lekcje przeplatają nowe słówka i idiomy z gramatyką. Jeżeli czegoś nie rozumiem, zawsze mogę dopytać. Po lekcji mogę sobie wydrukować materiały, mam tez dostęp do do platformy z ćwiczeniami. Duży nacisk kładziony jest na wymowę. W trakcie lekcji można włączyć napisy – program zapisuje to, co dana osoba w danym momencie mówi. Na początku bawiło mnie niezmiernie, bo program zapisywał zupełnie coś innego niż chciałyśmy powiedzieć (za wyjątkiem wypowiedzi Agnieszki – lektorki) teraz po około 8 miesiącach widzę, ze program zaczął nas rozumieć – coraz rzadziej mówimy zupełnie coś innego niż zamierzamy🙂 Moim celem jest umiejetność swobodnego mówienia i to, żebym była rozumiana – i to się właśnie dzieje.

  Anita G.

 • Serdecznie polecam ta szkole, małe grupy, sympatyczni lektorzy, przyjazna atmosfeta na zajęciach, posiadają platforme internetowa ulatwiajaca naukę.

  Monika W.

Najważniejsze informacje i cele kursu angielskiego A1

Kurs angielskiego A1 przeznaczony jest dla początkujących, którzy chcą poznać podstawy języka. Zajęcia prowadzone są online oraz stacjonarnie we Wrocławiu przez polskich lektorów.

Dzięki zajęciom w ramach kursu angielskiego A1:

Szybko przełamiesz barierę językową i zaczniesz mówić po angielsku już od pierwszej lekcji

Rozwiniesz umiejętność rozumienia i używania około 700 – 1000 słów i prostych zwrotów

Opanujesz zasady posługiwania się podstawowymi strukturami gramatycznymi

Zbudujesz solidny fundament do dalszej nauki języka angielskiego na wyższym poziomie

Kurs języka angielskiego A1 – program

1

Lekcje trwają od 60 do 120 minut w zależności od kursu

EnglishLine
2

Zajęcia z polskim lektorem

EnglishLine
3

Kurs prowadzony jest w wersji online oraz stacjonarnie we Wrocławiu

Dla kogo polecany jest ten kurs?

Kurs angielskiego A1 jest dla Ciebie, jeśli:

 • jeszcze nigdy nie uczyłeś się języka angielskiego lub korzystałeś z takich zajęć wiele lat temu,
 • zależy Ci na rozpoczęciu nauki języka od podstaw,
 • brakuje Ci samodyscypliny do samodzielnej nauki angielskiego,
 • zależy Ci na wsparciu i feedbacku doświadczonego lektora,
 • chcesz poczuć się pewniej podczas zagranicznych wyjazdów,
 • masz wrażenie, że zajęcia angielskiego w szkole czy na studiach są niewystarczające do opanowania języka na satysfakcjonującym Cię poziomie,
 • od początku nauki chcesz trenować umiejętność mówienia po angielsku,
 • chcesz rozumieć angielskie wyrażenia, które często pojawiają się w polskiej przestrzeni publicznej,
 • masz sporo wolnego czasu i chciałbyś spędzić go na nauce nowych umiejętności w przyjaznym towarzystwie.

Kurs angielskiego A1 – charakterystyka poziomu zaawansowania

Poziom zaawansowania angielskiego A1 to podstawowy etap nauki języka, który charakteryzuje się ograniczonym słownictwem, prostymi strukturami gramatycznymi oraz umiejętnością porozumiewania się w codziennych sytuacjach życiowych.

Po ukończeniu kursu angielskiego A1 będziesz rozumiał proste wiadomości tekstowe. Poza tym będziesz potrafił budować proste zdania na piśmie i w mowie, ale Twoim wypowiedziom będą towarzyszyły błędy.

Poziom A1 stanowi fundament do dalszej nauki języka angielskiego. Skupia się na rozwijaniu podstawowych umiejętności komunikacyjnych związanych z takimi tematami jak: rodzina, praca, podróże czy zakupy.

To etap początkowy, który wymaga cierpliwości i zaangażowania w proces nauki. Z tego względu w English-Line staramy się, aby był on jak najbardziej atrakcyjny oraz miał wymiar praktyczny. Dzięki temu z łatwością zauważasz postępy w nauce, co jeszcze bardziej zmotywuje Cię do zajęć.

Płynne mówienie

Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych. Z tego względu pracujemy zgodnie z zasadą 80:20, czyli 80% czasu lekcji to komunikacja, a 20% to praca nad poprawnością leksykalno-gramatyczną.

Bogate słownictwo

Bogatego słownictwa to podstawa skutecznej komunikacji. Dlatego podczas każdej lekcji poznasz około 10 nowych słów związanych z tematem zajęć.

Praktyczne zadania

W English-Line wychodzimy z założenia, że zadania ze standardowych podręczników możesz wykonywać samodzielnie. Dlatego podczas naszych lekcji skupiamy się na praktyce: rozmawianiu, czytaniu na głos krótkich tekstów oraz wyłapywaniu nowych słów z autentycznych filmów i nagrań.

Metoda powtórek interwałowych

Dzięki spersonalizowanej metodzie powtórek interwałowych dostępnej na naszej platformie utrwalasz nowo poznane słowa, poświęcając na to około 5 minut dziennie.

Jak uczymy? Jak wyglądają lekcje?

Każda lekcja w ramach kursu angielskiego A1 składa się z 3 części:

 • Powtórzenie słów i wyrażeń z poprzednich zajęć – utrwalasz ich wymowę i praktyczne zastosowanie.
 • Zapoznanie z nowym materiałem – poznajesz nowe zwroty osadzone w kontekście, uczysz się ich wykorzystania w praktyce, głównie w mowie.
 • Szybkie powtórzenie nowego materiału – utrwalasz nowe zwroty oraz ich wymowę poprzez luźną rozmowę na zakończenie lekcji.

Lektorzy prowadzą zajęcia metodą rotacyjnych pytań, dzięki czemu każdy słuchacz aktywnie pracuje podczas każdej lekcji.

Po zajęciach Twój lektor wpisuje nowo poznane wyrażenia na platformę my.englishline.pl. Twoim zadaniem domowym będzie ich zapamiętanie. Dzięki naszej autorskiej aplikacji zajmie Ci to dosłownie 5 minut dziennie.

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Mam dla Ciebie nasz ebook z poradami jak zwiększyć skuteczność nauki angielskiego.

Tutaj omawiamy skuteczną naukę języka angielskiego.

Jak napisać CV po angielsku: zasady i wzór

Jak napisać CV po angielsku: zasady i wzór

Third Conditional, czyli trzeci tryb warunkowy

Third Conditional, czyli trzeci tryb warunkowy

Go to top