Eksperci od bariery językowej

Eksperci od bariery językowej

Mówienie gwarantowane od pierwszej lekcji. Bez wykładów i książek.
Lekcje nastawione na żywą dyskusję.

Umów lekcję próbną
6000+

Kursantów

Szkoła Języka Angielskiego English-Line we Wrocławiu
4.8*****

tak nas oceniają

Szkoła Języka Angielskiego English-Line we Wrocławiu
15

lat doświadczenia

Kursanci doceniają naszą jakość

4.8
4.9

Zacznij mówić płynnie po angielsku

Chciałbyś swobodnie rozmawiać po angielsku, ale masz poczucie, że Twoja znajomość języka jest niewystarczająca? Czujesz blokadę, gdy tylko masz coś powiedzieć po angielsku? Twoja pewność siebie znika, gdy musisz odezwać się w tym języku. Doskonale to rozumiemy. I mamy na to sprawdzony sposób!

Zacznij mówić od pierwszej lekcji

Zacznij mówić od pierwszej lekcji

U nas nie ma wykładów. Chcemy żeby każda lekcja była żywą dyskusją. Na zajęcia każdy bierze aktywny udział w rozmowach.

Ucz się tak jak lubisz

Ucz się tak jak lubisz

Do wyboru są kursy grupowe oraz elastyczne indywidualne. Online oraz stacjonarnie we Wrocławiu.

Zapamiętaj to na dobre

Zapamiętaj to na dobre

Zapomnij o nudnych podręcznikach i zeszytach ćwiczeń. U nas dostaniesz dostęp do platformy, na którą trafiają kluczowe materiały z każdej lekcji, a ich powtórzenie zajmie ci 5 minut

 • Bardzo polecam szkołę English-line. Skończyłam dwa kursy i widzę ogromna poprawę:) jestem bardzo zadowolona:) Nauczyciele wspaniali i pomocni a atmosfera na zajęciach- jak na kawce u znajomych:)

  Ewa M.

 • Jestem bardzo zadowolona z intensywnego, wakacyjnego kursu. Chodziłam w sierpniu i postanowiłam przedłużyć na wrzesień. Bardzo mili prowadzący, możliwość korzystania z platformy co jest dużym ułatwieniem i przede wszystkim dużo mówienia. Polecam 🙂

  Paulina

 • Polecam szkołę English-Line, szczególnie dla osób z ograniczoną ilością czasu, dla których zajęcia online to najwygodniejsza forma. Szczególnie polecam lektorkę Olę Ogórek! Ola zawsze była przygotowana do zajęć, nigdy się nie spóźniła, prowadziła zajęcia w bardzo ciekawy i zabawny sposób, zawsze zadawała dużo pytań dodatkowych, aby jak najbardziej zachęcić do mówienia, objaśnienia słówek i fraz były bardzo zrozumiałe. Polecam z całego serca! 🙂

  Katarzyna G.

 • One of the best place to learn English , professional stuff with intellectual material and full access to the plateform, will not forget the professional way of communication.

  They merit more than 5 stars

  Highly recommended

  ilias el koum

 • Świetni lektorzy, przystępne materiały, gramatyka wprowadzana w sposób naturalny i wdrażana adekwatnie do tematu zajęć, cały czas mówimy, notatki z lekcji i ćwiczenia do powtórki słownictwa bardzo pomocne. Atmosfera na zajęciach zachęca do nauki. Każdy uczestnik jest w równym stopniu angażowany, a lektorzy reagują na błędy i zmuszają do ich korygowania nie zrażając do dalszych prób. Bardzo dziękuję Oli Ogórek i Małgosi Wierzbickiej za fantastyczną pracę! Pozdrawiam cały zespół English-line 🙂

  Eliza D.

Nasi lektorzy sprawiają, że nie możesz się doczekać kolejnych zajęć

Nie ma znaczenia, ilu mamy lektorów. Liczy się to, że zatrudniamy tych najlepszych. Skąd to wiemy? Bo każdy z nich przeszedł wieloetapową rekrutację, podczas której upewniliśmy się, że jego kwalifikacje i osobowość pasują do naszych słuchaczy.

Ania

Ania

My name is Ania I was born in Poland but grew up in US ~ Chicago. I left Chicago in 2018 and have lived in 4 different countries since than.
My travels allowed me to teach English globally, but working at English-Line feels unique, as some students seem like family to me.
Can’t wait to see you in class!

Alicja

Alicja

Hi everyone,
I’m Ala 😊 I’ve always been obsessed with languages, so teaching English really is a dream come true 😊
Whenever I have a spare second, I enjoy playing the ukulele, drawing, listening to Coldplay, and watching indie movies.

Jak wyglądają lekcje angielskiego w English-Line?

Niezależnie od wybranej formy, nasze kursy zapewniają solidne fundamenty językowe i umożliwiając skuteczne osiąganie celów językowych.

1

Płynne mówienie Podczas zajęć pracujemy zgodnie z zasadą 80:20, czyli 80% czasu lekcji to komunikacja, a 20% to praca nad poprawnością leksykalno-gramatyczną.

2

Metoda powtórek interwałowych Dzięki spersonalizowanej metodzie powtórek interwałowych dostępnej na naszej platformie utrwalasz nowo poznane słowa, poświęcając na to około 5 minut dziennie.

szkoła języka angielskiego English-line
3

Bogate słownictwo Bogatego słownictwa to podstawa skutecznej komunikacji. Dlatego podczas każdej lekcji poznasz około 10 nowych słów związanych z tematem zajęć.

4

Praktyczne zadania Podczas naszych lekcji skupiamy się na praktyce: rozmawianiu, czytaniu na głos krótkich tekstów oraz wyłapywaniu nowych słów z autentycznych filmów i nagrań.

Kursy angielskiego w English-Line

Czy wiesz, że w English-Line możesz uczyć się angielskiego, jak chcesz i kiedy chcesz? Wystarczy, że wybierzesz formę kursu, która najbardziej pasuje do Twojego stylu życia.

Indywidualny 1na1

Indywidualny 1na1

Nauka angielskiego online z lektorem w małych grupach lub w kursie indywidualnym.

Więcej
Standardowy Online

Standardowy Online

Lekcje angielskiego dla chcących wykorzystać maksymalnie czas.

Więcej
Standardowy Wrocław

Standardowy Wrocław

Język angielski - tak szybko jak to możliwe w naszym najbardziej popularnym kursie

Więcej

Swoboda mówienia po angielsku na co dzień

Naszą misją jest umożliwienie słuchaczom osiągnięcia płynności i swobody w mówieniu po angielsku w sytuacjach, jakie mogą ich spotkać na co dzień.

Swoboda mówienia po angielsku na co dzień

Żeby nauczyć się mówić, trzeba mówić

Umiejętność mówienia nie da się nauczyć wykonując książkowe ćwiczenia ani słuchając wykładów. Aby nauka angielskiego była skuteczna, potrzebni są ludzie z którymi można rozmawiać, ciekawe treści i tematy oraz sympatyczna atmosfera. W ten sposób przełamujemy bariery językowe i zaczynamy swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

 

Więcej o metodzie

Ucz się również po lekcjach

Lekcje to na pewno najważniejszy element kursu ale to nie wszystko. Poświęć dodatkowe 5min dziennie a Twoje postępy Cię zaskoczą.

Aplikacja do inteligentnych powtórek

Aplikacja do inteligentnych powtórek

5 minut dziennie wystarczy aby opanować 100% nowego słownictwa z kursu. Twój lektor wprowadzi słówka za Ciebie po każdej lekcji.

PDFy z notatkami lektora

PDFy z notatkami lektora

Po każdej lekcji otrzymasz pdf z notatkami. Nie martw się, że czegoś nie zanotujesz i skup się na ćwiczeniu mówienia.

Webinary gramatyczne i nie tylko

Webinary gramatyczne i nie tylko

Jesteśmy zdania, że grama powinna być za darmo . Dlatego na zajęciach mówimy a teorię gramatyczne możesz opanować na naszych webinarach.

Ucz się z filmów i artykułów

Ucz się z filmów i artykułów

Poszerzaj swoją wiedzę oglądając filmy i artykuły powiązane z Twoim kursem. Twórz własne zestawy słów i zwrotów

*funkcja w trakcie budowy

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Mam dla Ciebie nasz ebook z poradami jak zwiększyć skuteczność nauki angielskiego.

Go to top