Запис на курси англійської мови - 22 602 26 33

Суботнє свято

Для тих, хто хоче використовувати суботній ранок.

Суботнє свято

32h академічних годин/ семестр

Кожне заняття 120 хвилин

4-7 осіб/ групу

Липень вересень

План

3 місяці

Раз на тиждень по 120 хвилин

суботи
08:00, 09:00, 11:00, 13:30

Горизонтальний

Усі рівні кваліфікації

Найближча дата початку

10 липня 2021 року

Кількість годин на семестр

24 години (32 години уроку)

Опис:

Заняття вихідного дня дозволять вам ефективно вивчати англійську мову, навіть якщо ваш час протягом тижня обмежений. Ідеальним доповненням до аудиторних занять є доступ до платформи електронного навчання , завдяки якій ви не втрачаєте зв’язок з мовою під час тижневих перерв між уроками. Курс закінчується дипломом про мовну підготовку відповідного рівня.

Доступ до он-лайн платформи

Доступ до платформи електронного навчання під час курсу та через 6 місяців після закінчення курсу.

Ідеально підходить для:

Люди, які працюють нерегулярно протягом тижня і хочуть використовувати суботній ранок для вивчення англійської мови.

Звичайна ціна

864zł /курс

Зараз

777zł /курс

Знижка 10% за першу хвилину

Система розстрочки

2 x 408

Знижки:

для колишніх слухачів або тих, хто продовжує навчання - 12%
за циклічну платність: 10zł / місяць

* Знижки не сумуються

 • Zdecydowanie polecam szkołę English-line. Właśnie zakończyłam pierwszy rok kursu i planuje dalszą naukę po wakacjach. Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia, profesjonalne podejście, nacisk na konwersacje, miła atmosfera oraz sympatyczni lektorzy (polecam zajęcia z Aleksandrą).

  Świetna aplikacja za pomocą, której można w łatwy i szybki sposób utrwalać słownictwo. Po kursie poziom mojego angielskiego jest o niebo lepszy, zasób słownictwa ogromny i co najważniejsze przełamałam barierę językową. Jestem bardzo zadowolona z wybrania nauki w English-Line.

  Marzena N.

 • I am very pleased with the form of the classes and the fact that I could have lessons with a native speaker. Thank you.

  Anna Dziekiewicz

 • Pełen profesjonalizm! Kursy nastawione na mówienie. Bariera językowa przełamana 🙂

  Marlena D.

 • Lata temu zdecydowałam się na naukę w English-Line. do szkoły przekonały mnie małe grupy oraz zajęcia z native speaker’ami. Wybór okazał się trafny. Szkoła ma dobry program, platformę do ćwiczeń słówek i program przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych. Nauczyciele dbają o to by każdy uczestnik kursu angażował się na zajęciach więc nawet ci bardzo nieśmiali nie mają możliwość unikania konwersacji. Po dwóch latach nauki bez problemu otrzymałam pracę w korporacji i do dziś uważam, że to był moment, który odmienił moje życie na lepsze. Jestem przekonana, że do mojego sukcesu przyczyniła się szkoła English-Line. Dziękuję 🙂.

  Ewa Thomas

 • Zdecydowanie polecam. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na konwersacjach, co dla mnie jest ogromnym plusem. Uczęszczałam na kurs sobotni, ale dzięki atmosferze panującej na zajęciach – aż chciało się wcześnie wstawać 😉 Od lutego zaczynam kolejny kurs. Warto!

  Katarzyna B.

Częste pytania

Чи надані матеріали в курсі?

Так. Ми використовуємо високоякісні матеріали, які також використовуються в наших аудиторних курсах.

Чому курси проходять у постійних групах?

Заняття з людьми, яких ви знаєте, веселіші. Під час наших курсів ми гарантуємо максимум двох постійних викладачів і постійну малу групу з однаковим рівнем кваліфікації.

Вгору