All telephone booths in London
are _______ .

Metoda

Żeby nauczyć się mówić, trzeba mówić.

 

Mówienia nie da się nauczyć wykonując książkowe ćwiczenia ani słuchając wykładów. Potrzebni są ludzie z którymi można rozmawiać, ciekawe treści i tematy oraz sympatyczna atmosfera. W ten sposób przełamujemy bariery językowe.

 

W końcu pozbyłam się blokady, która zatrzymywała mi wszystkie angielskie słowa w gardle. Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna, czasem nawet płakaliśmy ze śmiechu:) . Grupy 5-7 osobowe, tematyka zajęć ciekawa. Wszystkim zanjomym z czystym sercem polecam tą szkołę!”
Agnieszka G

 

Uczymy metodą komunikatywną … bardziej! .

 

Dlatego na naszych kursach :

 

 • uczymy tylko w małych grupach
 • 80% czasu mówią kursanci
 • mówimy tylko po angielsku

 

Poruszymy niebo i ziemie, żeby znaleźć ciekawe materiały.

 

Lekcje muszą być ciekawe i dynamiczne. Zrobimy wszystko, żebyś był/a zaangażowany na zajęciach. Nasze nowoczesne sale dają lektorom nieskończone możliwości korzystania z autentycznych materiałów.

 

Powtórki, powtórki, powtórki

 

Istnieje duża przepaść między poznaniem nowego słowa a spontanicznym, swobodnym używaniem tego słowa. Przepaść tą zapełnia się w jeden sposób – powtórkami. Powtórki są kluczowym elementem nauki języka. Dlatego nasza aplikacja mobilna jest nieodłącznym elementem naszych kursów. Dostęp do naszej aplikacji masz na zawsze! Powtarzaj słówka tak długo aż staną się integralną częścią twojego języka.

 

https://youtu.be/drqghi7og9Q

 

Metoda

 • Tylko małe grupyOpen or Close

  Tylko małe grupyUczymy tylko w grupach od 4-7 osób. Dzięki temu zarówno słuchacze jak i nasi lektorzy mają bardzo komfortowe warunki na zajęciach. Pozwala to lektorom indywidualnie podejść do potrzeb kursantów, odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz zaangażować w równym stopniu wszystkich słuchaczy na zajęciach.

 • Gwarancja zapamiętywania 100% słowek z lekcjiOpen or Close

  Dzięki naszemu systemowi do szybkich powtórek, kluczowe słówka i zwroty słuchacze pamiętają przez długie lata, nawet po zakończeniu kursu.
  System bazuje na badaniach naukowych nad zapamiętywaniem tzw: spaced repetition. Nasz system monitoruje poziom utrwalenia materiału i informuję o tym co wymaga powtórki. System do powtórek jest dostępny przez internet z dowolnego miejsca.

 • Mówienie i słownictwoOpen or Close

  Kładziemy nacisk na mówienie i słownictwo. W praktyce oznacza to, że już od pierwszej lekcji będą Państwo mówili po angielsku. Gwarantujemy, że jest to możliwe nawet na niższych poziomach zaawansowania.

 • Drukowanie fiszek z lekcjiOpen or Close

  Drukowanie fiszek z lekcjiTeraz nasi słuchacze mogą drukować fiszki z każdej lekcji. Pozwala to uczyć się i powtarzać nawet bez dostępu do komputera. Platforma pozwala drukować fiszki w różnych rozmiarach , dodawać zdania przykładowe oraz tematy.

Opinie uczestników

…odpowiada mi zarówno forma zajęć jak i tematyka na nich poruszana

kurs angielskiego Marzena Wielki

Przyznam że jest to pierwszy kurs z którego byłam w pełni zadowolona…

kurs angielskiego Karolina Jezierska

Bardzo fajny pomysł i super sprawa z powtarzaniem tych słówek w ten sposób. Przynajmniej dla mnie 🙂

kurs angielskiego Monika Sieradzka

Prosiłabym o podziękowanie w moim imieniu Pani Agnieszce Małek oraz Pani Soni za rewelacyjny kurs w roku szkolnym 2014/2015. Niestety nie mam bezpośredniego kontaktu do Pań, aby zrobić to osobiście.

Obie Panie wprowadzały bardzo przyjazną atmosferę na zajęciach, co sprawiało, że można było się odstresować po pracy, a co najważniejsze naprawdę dużo wyniosłam z tego kursu.

kurs angielskiego Marzena

TABELA POZIOMÓW

kursy angielskiego