...

Запис на курси англійської мови - 22 602 26 33

Щомісячний інтенсивний курс

Англійська мова під час літніх канікул!

Щомісячний інтенсивний курс

36h академічних годин/ курс

Кожне заняття 90 хвилин

4-7 осіб/ групу

1-й тур: липень
2-й тур: серпень
3-й тур: вересень

План

4 тижні (24 години уроків)

3 рази на тиждень по 90 хвилин

понеділок, середа, четвер

08:00, 16:30, 18:20

Горизонтальний

Усі рівні кваліфікації

Дата початку

4 липня 2022 року – 1 тур

01.08.2022 – ІІ тур – реєстрація триває

5 вересня 2022 року – 3 тур

Кількість годин

Цілодобові уроки / курс

Опис:

Інтенсивні курси – найкраща можливість значно покращити свою англійську за короткий час.
Якщо у вас є час на навчання лише під час літніх канікул, найкращим вибором будуть інтенсивні курси. Завдяки нашій методиці всього за 4 тижні ви можете опанувати матеріал, який зазвичай опрацьовується за половину звичайного семестру. Можливе продовження курсів у наступні місяці.

Доступ до он-лайн платформи

Ми гарантуємо доступ до платформи електронного навчання протягом курсу та 6 місяців після закінчення курсу. Платформа є невід’ємною частиною нашої системи навчання, яку ми називаємо TotalVocab. Завдяки TotalVocab наші учні можуть запам’ятати 100% матеріалу з уроків.

Ідеально підходить для:

Люди, які хочуть якомога швидше вивчити англійську мову для практичного використання в реальних життєвих ситуаціях.

Звичайна ціна

648zł /курс

Зараз

1035zł /курс

Знижка 10% на першу підписку

Знижки:

для колишніх слухачів або підписників - 12%

* Знижки не сумуються

 • Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie lektorów. Dzięki zajęciom udało mi się pokonać bariery językowe. Polecam wszystkim

  Magdalena Lenkiewicz

 • Lata temu zdecydowałam się na naukę w English-Line. do szkoły przekonały mnie małe grupy oraz zajęcia z native speaker’ami. Wybór okazał się trafny. Szkoła ma dobry program, platformę do ćwiczeń słówek i program przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych. Nauczyciele dbają o to by każdy uczestnik kursu angażował się na zajęciach więc nawet ci bardzo nieśmiali nie mają możliwość unikania konwersacji. Po dwóch latach nauki bez problemu otrzymałam pracę w korporacji i do dziś uważam, że to był moment, który odmienił moje życie na lepsze. Jestem przekonana, że do mojego sukcesu przyczyniła się szkoła English-Line. Dziękuję 🙂.

  Ewa Thomas

 • Bardzo polecam. Zanim trafiłam do English Line brałam udział w różnych kursach językowych. I tym razem trafiłam dobrze :). Świetna prowadząca, sympatyczna atmosfera, materiały do nauki ciekawe i w cenie kursu, wygodne i dobrze wyposażone sale oraz dogodna lokalizacja. Sam kurs na wysokim poziomie. Nie mogłam trafić lepiej :).

  Katarzyna B.

 • One of the best place to learn English , professional stuff with intellectual material and full access to the plateform, will not forget the professional way of communication.

  They merit more than 5 stars

  Highly recommended

  ilias el koum

 • Jestem zadowolona z kursu na poziomie B2 w szkole English-Line, na który uczęszczałam przez 2 semestry. Prowadząca była zawsze odpowiednio przygotowana do zajęć, dbała o dobrą atmosferę i angażowała do rozmowy wszystkie osoby z grupy. Z kursu wyniosłam duży zasób nowego słownictwa. Polecam!

  Alicja Chmielewska

Częste pytania

Чи надані матеріали в курсі?

Так. Ми використовуємо високоякісні матеріали, які також використовуються в наших аудиторних курсах.

Чому курси проходять у постійних групах?

Заняття з людьми, яких ви знаєте, веселіші. Під час наших курсів ми гарантуємо максимум двох постійних викладачів і постійну малу групу з однаковим рівнем кваліфікації.