...

Zapisy na kursy angielskiego 22 25 65 394

Zapis Pakiet Wakacje 2025 + standard

1
2
3

Wybierz opcję

Podsumowanie

Zapis zrobiony

Wybierz opcję kursu

Połącz intensywny start z dłuższym kursem, by utrwalić i pogłębić wiedzę

Płać w ratach 0%

Płać wygodnie w 5 lub 10 ratach –  bez dodatkowych kosztów.

Co otrzymujesz w ramach kursu?

Wszystko, czego potrzebujesz, by wykorzystać kurs na 100% i szybko zobaczyć efekty!

  • Onboarding na żywo – startowy webinar który wdroży Cię w metodę i dowiesz się jak wykorzystać kurs w 100%
  • Platforma dostępna 24/7 wspierająca szybką naukę słówek
  • Plan lekcji przed każdymi zajęciami
  • PDFy z notatkami z lekcji

Kurs wakacyjny intensywny

3 x w tygodniu po 60min
18 lekcji w kursie
6 tygodni

Poniedziałki, Środy, Piątki

Grupy: 3 – 5 osób

Kursy intensywny:

  • 1 tura: 2 lipiec
  • 2 tura: 13 sierpień

 

Kurs wakacyjny 3 miesięczny

2 x w tygodniu po 60min

24 lekcje w kursie

3 miesiące

Wtorki Lub Czwartki

Grupy 3 – 5 osób

Start: 2-3 Lipca

Kurs standardowy

2 x w tygodniu po 60min
70 lekcji w kursie
9 miesięcy

Poniedziałki, Środy lub Wtorki , Czwartki
Godź: 08:00, 09:10, 17:10, 18:20, 19:30

Grupy: 3 – 5 osób

Kurs standardowy: 7 – 9 październik

Gwarancja satysfakcji!

Jeśli po pierwszych 2 lekcjach stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, zwrócimy Ci koszt niewykorzystanych lekcji bez pytań 🙂

Częste pytania

Czy materiały są w cenie kursu

Tak. Nie ma potrzeby zakupu żadnych podręczników

Czy muszę podpisywać umowę?

Nie. Nie ma potrzeby fizycznego podpisywania umowy. Natomiast prosimy o zapoznanie się z regulaminem https://english-line.pl/regulamin/

Czy mogę zrezygnować po rozpoczęciu?

Tak można zrezygnować z uczestnictwa zachowując miesięczny okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Czy mogę zmienić grupę/lektora w trakcie kursu?

Tak istnieje taka możliwość jednak wymaga weryfikacji pod kątem dostępność miejsc na odpowiednim poziomie.

Kiedy otrzymam dostęp do platformy?

Dostęp do platformy udzielany jest najpóźniej 1 dzień po rozpoczęciu kursu.

Czy zajęcia są z Polskimi lektorami czy native-speakerami?

Od poziomu Intermediate (średniozaawansowany) - uczymy w systemie tandem-teaching gdzie połowa zajęć odbywa się z native-speakerem. Na niższych poziomach lekcje odbywają się z Polskimi lektorami lub native-speakerami.

Czy muszę coś przygotować na lekcje?

Zachęcamy do posiadania zestawu słuchawkowe oraz kamerki internetowej.

  • Bardzo fajna atmosfera. Kompetentni nauczyciele. Bardzo dobry system powtórkowy online.

    Marek

  • Powoli kończy się kurs wakacyjny, w którym brałam udział. Jestem zachwycona lekcjami: atmosfera jest bardzo przyjazna, lektorka – wspaniała, grupa dobrana poziomem znajomości języka oraz wiekiem, materiały na platformie zawsze dostępne, tematy lekcji – życiowe i przystępne, i co bardzo ważne – na zajęciach jest głównie konwersacja. Z wielkim żalem rozstanę się z lektorką Joasią (ukłony i podziękowania!) i z sympatyczną grupą, do której zdążyłam się przywiązać (uściski dla dziewczyn!). Ale na pewno wrócę na kolejny kurs wakacyjny za rok!!!

    Anna S.

  • Jestem na trzecim kursie w tej szkole i mogę śmiało polecić ją każdemu. Zajęcia są bardzo ciekawe, lektorki, z którymi dotychczas miałam zajęcia są bardzo miłe, angażują grupę do dyskusji i mają dobre flow 😁 grupy uczestników są dobierane pod podobny poziom zaawansowania, więc łatwo jest rozmawiać bez barier. Zrobiłam ogromny progres w mówieniu po angielsku, co dla mnie jest dowodem na to, że szkoła robi bardzo dobrą robotę.

    Alicja S.

  • Ukończyłam 3 kursy w tej szkole (1 wakacyjny i dwa roczne) i z całą pewnością polecam szkołe każdemu, kto chce przełamać barierę w mówieniu i poszerzyć swój zakres słownictwa. Na tegorocznym kursie moimi lektorkami były Jelena oraz Lorentza – obie przesympatyczne oraz bardzo rzeczowe. Na lekcji największy nacisk kładzie się na rozmowę, są elementy gramatyki ale dawkowane w odpowiedni sposób. Tematy lekcji są ciekawe, na każdych zajęciach robione sa krótkie powtórki słownictwa przez co łatwiej jest je sobie utrwalić.

    Dominika G.

  • Polecam zajęcia w English-Line 🙂 szkoła językowa zapewnia małe grupy, przyjazną atmosferę i native speakerów.

    Joanna P.