English-Line

uczymy skutecznie

Kadra

Gwarancją sukcesu w szkole językowej są lektorzy. Dbając o wysoki poziom prowadzonych lekcji zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę (absolwenci Filologii Angielskiej oraz Native Speakers z dyplomem pedagogicznym) z wieloletnim doświadczeniem w edukacji językowej.
Nasi lektorzy pomagają przełamać bariery językowe tworząc przyjazną atmosferę
i naturalne środowisko językowe. Umożliwiają studentom aktywny udział w lekcji,
i zapewniają odpowiednią ilość czasu na wyrażanie swojego zdania i wymianę poglądów z uczestnikami kursu.

 

 

mgr Justyna Grzegorska

Hello hello!

Mam na imię Justyna i kolejny już rok będę miała przyjemność pracować z Wami nad zgłębianiem tajników języka angielskiego w English-Line. Język angielski od zawsze był moim towarzyszem: podczas podróży, słuchania muzyki czy oglądania filmów; a w trakcie studiów na filologii i późniejszej pracy stał się prawdziwą pasją. Pracowałam z uczniami w przeróżnym wieku i na każdym poziomie, więc z doświadczenia wiem, że podczas nauki nie ma rzeczy niemożliwych i wszystkie bariery językowe da się złamać. Nie ma znaczenia czy właśnie stawiacie pierwsze kroki w świecie angielskiego, czy może dążycie już do absolutnej perfekcji, dla mnie ważne jest to by każda lekcja była dla Was czymś nowym, nie tylko źródłem wiedzy i motywacji, ale też dobrej zabawy!

Na zajęciach najistotniejsze jest dla mnie pokazanie jak w najbardziej naturalny sposób wykorzystać nowo poznane zwroty i struktury ? także będzie nie tylko dużo ‚mówienia’ czy ‚konwersacji’ ale po prostu prawdziwych, żywych dyskusji!

Lekcje z Wami dają mi dużo pozytywnej energii i z każdych zajęć wychodzę uśmiechnięta i pełna motywacji do dalszej pracy ? wiem, że działa to w obie strony!

Do zobaczenia na zajęciach!

 

 

mgr Joanna Jamny

Witajcie! Mam na imię Asia i jestem lektorką języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię poznawać nowych ludzi, a nauczanie jest moją pasją, dlatego doskonale spełniam się w swojej pracy:)

Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie komunikacja i przyjazna atmosfera. Sukcesy moich uczniów dają mi dużą dawkę pozytywnej energii oraz motywację do ciągłego rozwoju. Kocham podróże, pieczenie babeczek i języki obce ale angielski zawsze będzie moim numerem jeden! Do zobaczenia!

 

 

 

 

Anastasia Procner-Michelin

Nazywam się Anastasia Procner-Michelin, i pochodzę z Winnipeg w Kanadzie. Skończyłam anglistykę na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu.

Jestem towarzyską i otwartą osobą, i uwielbiam moją pracę ponieważ daje mi szansę pracować z wieloma nowymi, mądrymi i ciekawymi ludźmi.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować na końce świata, gotować, i ćwiczyć karate.

 

 

 

 

 

 

mgr Iga Pięta

Cześć! Mam na imię Iga i jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej. Uczę angielskiego od lat i z każdym rokiem jestem coraz bardziej pewna, że nauczanie innych to nie tylko moja praca, ale i wielka pasja, która sprawia, że każdy dzień jest inny i przynosi fantastyczne wyzwania. Mojej pracy nie zamieniłabym na żadną inną!

Prywatnie jestem molem książkowym, książki pochłaniam, a nie czytam! Mam też prawdziwego bzika na punkcie zwierząt, w szczególności kocham psy i mojego cudownego owczarka Hasana. Do tego uwielbiam gotowanie i włóczenie się po polskich górach. 

 

 

 

mgr Magdalena Marcinkowska

Nim zaczęłam odkrywać uroki mieszkania w stolicy Dolnego Śląska, związana byłam z Lesznem, w którym to w 2010 roku ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych. To tam wymagająca, lecz przyjaźnie nastawiona kadra, wlała we mnie pasję uczenia języka. W kolejnych latach studiowałam w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu i na Uniwersytecie Károli Gáspár w Budapeszcie. Co lubię w pracy lektora? Możliwość wymiany poglądów i energii oraz obserwowania postępów, jakie robią kursanci- myślę, że to bardzo inspirujące. Inne pasje którym się oddaję to kolekcjonowanie płyt winylowych, gotowanie (food for thought i nie tylko), i- z tych ostatnich- biegi.

 

 

 

 

Martin Rivett

Hello! I’m Martin and hopefully we’ll get the opportunity to meet in my classes, where I aim to help not only with your English language but give you an insight into English culture. We don’t ‚just’ drink cups of tea and watch the rain! I try to bring some English humour to my lessons, as well as interesting discussions covering a wide variety of topics.

Since completing my studies in newspaper and radio journalism, I have built up over 20 years work experience, ranging from sales and marketing, which enabled me to travel extensively, to working for one of the UK’s largest animal charities.

What I like about teaching English is the unexpected reactions and comments from students. You never know what students will say next, which makes it an exciting, stimulating and ultimately rewarding job.

In my spare time I like reading, winter sports and learning about my adopted new home, Poland.

 

 

 

 

mgr Agnieszka Małek

Oh, hello there!
Mam na imię Agnieszka i mam przyjemność uczyć języka angielskiego od siedmiu lat. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, a moja przygoda z angielskim zaczęła się gdy byłam w przedszkolu. Uwielbiam pochodzącą z krajów anglosaskich literaturę fantasy i science-fiction.
Obecnie zgłębiam wiedzę na temat brytyjskiej twórczości podróżniczej, pisząc swoją rozprawę doktorską.
W pracy lektora najważniejsze jest dla mnie pokazanie słuchaczom , że nauka języka to nie ciężka praca, a dobra zabawa. Na zajęciach możecie się państwo spodziewać dużej dozy pozytywnej energii i dobrego humoru. Stawiam przede wszystkim na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, więc
lekcje polegać będą w dużym stopniu na dyskusjach. Ale od czasu do czasu będziemy też dobrze bawić się rozwiązując problemy natury gramatycznej J
Do zobaczenia na zajęciach. Bye!
Agnieszka Małek

 

 

 

mgr Anna Ślipko