All telephone booths in London
are _______ .

Lekcje

Kładziemy nacisk na mówienie i słownictwo. W praktyce oznacza to, że już od pierwszej lekcji będą Państwo mówili po angielsku. Gwarantujemy, że jest to możliwe nawet na niższych poziomach zaawansowania. Dzięki systemowi nauki słówek szybką utrwalą Państwo wyrażenia z lekcji.
Zajęcia muszą być ciekawe i jest to priorytet dla naszych lektorów. U nas nie będą Państwo biernie słuchać wykładu czy w ciszy wykonywać ćwiczenia z książki. Dzięki kameralnym grupom będziecie Państwo brali aktywny udział w każdej lekcji przez dialogi, dyskusje oraz zabawy językowe.
Połowa zajęć odbywa się z native-speakers. Od poziomu średniozaawansowanego-wyższego (upper-intermediate) oraz średniozaawansowanego (intermediate) w kursach standardowych –  zajęcia odbywają się w systemie tandem-teaching, a więc połowa zajęć odbywa się z polskim lektorem a połowa z native-speakerem.
Monitorujemy postępy i satysfakcję słuchaczy. Regularnie organizowane są krótkie testy weryfikujące Państwa postępy w kursie. Zajmują one jedynie ułamek lekcji i pozwalają zobaczyć swój progres w liczbach, a dla niektórych są również dobrą motywacją do nauki:). Ponadto na koniec semestru organizowany jest testy z całości materiału.
Państwa opinia jest dla nas bezcenna dlatego już w trakcie trwania kursu organizowane są ankiety w których można ocenić pracę lektorów oraz zajęcia.

TABELA POZIOMÓW

kursy angielskiego
kurs angielskiego

Fiszki z lekcji

język angielski

Teraz nasi słuchacze mogą drukować fiszki ze swoich lekcji.