...

Individual courses – One On One

Individual course directly with a native speaker or Polish teacher.

Individual courses – One On One

dowolna h lekcyjnych/ semestr

Każda lekcja 60 minut

1 osób/ grupę

Plan

individual classes tailored to the needs of the listener

The frequency of classes is also determined by the listener.

Levels

All levels of sophistication – level table

Start date

any, determined according to individual needs

Number of hours per semester

any, determined according to individual needs

Description:

The individual course in English-Line is an offer of high-quality classes tailored to the needs of the listener. Learning is extremely intense and allows you to achieve maximum results in the shortest possible time. You can move classes and customize meeting dates individually.

We offer classes with Polish teachers as well as native-speakers.

Polish teacher: 95 PLN / clock hour (71,25/45min) – general language
Native speaker: 105 PLN / clock hour (78.75/45min) – general language

Discounts:

for former listeners or continuing persons - 12

* Discounts do not add up

 • Polecam gorąco- lekcje docierały do mnie i system nauki oraz lektorzy- niesamowici !

  Renata D.

 • Jestem w trakcie drugiego kursu w English-Line. Mój poziom to B1/B2. Wcześniej uczyłam się w szkole stacjonarnej Artos w Olsztynie, którą oceniam bardzo dobrze. W międzyczasie próbowałam nauki w dwóch szkołach z zajęciami online, które były niestety wyłącznie stratą czasu. English-Line jest pierwszą szkołą online, ktora spełnia moje oczekiwania. Lekcje prowadzone są w dobrym tempie, tematy są ciekawe, jest nas mało wiec każdy wciąż mówi. Lekcje przeplatają nowe słówka i idiomy z gramatyką. Jeżeli czegoś nie rozumiem, zawsze mogę dopytać. Po lekcji mogę sobie wydrukować materiały, mam tez dostęp do do platformy z ćwiczeniami. Duży nacisk kładziony jest na wymowę. W trakcie lekcji można włączyć napisy – program zapisuje to, co dana osoba w danym momencie mówi. Na początku bawiło mnie niezmiernie, bo program zapisywał zupełnie coś innego niż chciałyśmy powiedzieć (za wyjątkiem wypowiedzi Agnieszki – lektorki) teraz po około 8 miesiącach widzę, ze program zaczął nas rozumieć – coraz rzadziej mówimy zupełnie coś innego niż zamierzamy🙂 Moim celem jest umiejetność swobodnego mówienia i to, żebym była rozumiana – i to się właśnie dzieje.

  Anita G.

 • Bardzo dobra szkoła. Przyjemna obsługa, skuteczna nauka. Polecam.

  Natalia Medianyk

 • Jestem bardzo zadowolona z intensywnego, wakacyjnego kursu. Chodziłam w sierpniu i postanowiłam przedłużyć na wrzesień. Bardzo mili prowadzący, możliwość korzystania z platformy co jest dużym ułatwieniem i przede wszystkim dużo mówienia. Polecam 🙂

  Paulina

 • Na zajęciach atmosfera bardzo sympatyczna. Każdy z uczestników ma możliwość wypowiedzenia się, a nawet jeśli ma opory, to w bardzo łagodny sposób prowadzący go do tego zachęci. 🙂 Platforma internetowa bardzo efektywna. Łatwa w obsłudze i pomocna. Polecam w 100%.

  Anna G.

Częste pytania